vše  pro  vaše  teplo

Potřebujete teplou vodu? Vytápění? Vnitřní instalace? Stačí zavolat. * * * Navrhneme řešení šité přímo vám. * * * Ušetříme vám vaše peníze. * * * Budeme se o vás pravidelně starat. * * *

 

         

    

V roce 1981 představil Nefit Fasto revoluční, nový koncept kotle: kotel Nefit Turbo HR. Aby splnil požadavky normy na HR označení, musel mít účinnost vypočtenou ze spalného tepla plynu větší než 90%. Po překonání počátečních pochybností o účinnosti větší než 90% (proti tehdy běžným 70%!), slavil Turbo HR enormní úspěch. Na každých 10 v Holandsku instalovaných kotlů připadlo 6 kotlů Nefit Turbo! Kotle Nefit tak dosáhli vedoucího postavení v problematice vysoké účinnosti.

Od svého představení se Nefit HR kotel poněkud změnil. Byty a budovy jsou lépe izolované a kromě toho je dnešní spotřebitel náročnější než na začátku osmdesátých let. Jak v oblasti komfortu vytápění, tak i ve vztahu k prostředí. Proto vyvinul Nefit nový koncept vytápění, který optimálně splňuje tyto požadavky. Je to série kotlů, které znovu překonávají dosavadní hranice v oblasti hospodárnosti, čistoty a komfortu vytápění.

Vynikající účinnost! Snahou Nefit, je nabídnout to nejlepší dosažitelné. To je samozřejmě 100% účinnost! Teoreticky je to nemožné, nicméně cílem je nabídnout účinnost co nejbližší u této hranice. Kotle řady Nefit EcomLine byly první v pravém smyslu kotle s lineárně proměnným výkonem a neuvěřitelně vysokou účinností až 97,4% (108% z výhřevnosti). V porovnání s konvenčním kotlem je provozem s novým kotlem Nefit EcomLine uspořeno 25 až 30% provozních nákladů na plyn.

Kotle značky NEFIT nahradila značka BERGEN, proto se již nedodávají. Servis a údržbu však provádíme dále.